مجموعه باغات شرکت میوه طلایی مهاباد

مجموعه باغات شرکت میوه طلایی مهاباد بیش از 70 هکتار باغ اعم از سیب گولدن درزا و گلابی درگزی را در اختیار دارد که به شکل کاملاً مدرن، علمی و با رعایت تمام پارامترهای زیست محیطی و آبی به تولید محصول با بهترین کیفیت می نماید.

این مجموعه در نیمه ی اول سال به صورت سرپوشیده در می آید تا از سرمازدگی، آقتاب سوختگی، تگرگ و سایر خطرات باغی مصون بماند.

خرید بهترین سموم کشاورزی همراه مشاوره قبل از خرید

این میوه در اوایل رشد سبز رنگ است و زمانی که می رسد به رنگ زرد در می آید. از بین تمام سیب‌هایی که در ایران رشد می‌کنند، سیب‌های گلدن دلشیز شیرین‌ترین سیب‌ها هستند. این سیب ها دارای یک شیرینی ملایم ،معطر ،آبدار و با طراوت هستند. وقتی در خاک سالم و حاصلخیز رشد می‌کنند، گوشت میوه می‌تواند ترکیبی سفت و در عین حال لطیف برای یک میان‌وعده با طراوت و سالم باشد.

نهال گلابی درگزی اصالتا از کشور ایران و بومی کشور خودمان است که منشا آن شمال خراسان می باشد.جزو ارقام محبوب در میان نهال گلابی است و این محبوبیت به خاطر مقاومت در برابر سرما و بیماری می باشد. میزان کیفیت بالا بوده و جزو ارقام تجاری به حساب می آید و باردهی اقتصادی را به همراه دارد.ظاهر درخت گلابی هرمی است.رنگ میوه روشن و طلایی می باشد که بعد از اینکه به خوبی می رشد کمی سرخ و قرمز می شود.