Previous
Next

سردخانه میوه طلایی مهاباد

سردخانه میوه طلایی مهاباد با ظرفیت بیست هزار تن  از سال 1392 پذیرای محصولات باغداران منطقه شد.

آنچه سردخانه میوه طلایی را شاخص می سازد عبارتند از :

ظرفیت بالا

ظرفیت 20 هزار تنی این سردخانه عملاً امکان خدمات دهی مناسبی هم برای باغداران منطقه ایجاد کرده است.

امکان رزرو به صورت آنلاین

باغداران در هر لحظه و هر مکانی با مراجعه با سایت به راحتی می توانند برای رزرو سردخانه اقدام کنند و به این ترتیب پس از برداشت محصول اطمینان خاطر داشته باشند. 

تکنولوژی نوین

در این مجموعه، از جدیدترین و به روز ترین تجهیزات استفاده شده و تأسیسات آن مطابق سردخانه های مدرن جهان طراحی و پیاده سازی شده است.

تزریق منظم و اصولی گاز اوزون

گاز اوزون تزریق شده در محیط سالن سردخانه، هوا را استریلیزه می کند و با از بین بردن انواع میکروب ها، ویروس ها و باکتری های مضر، مانع کپک زدن، قارچ زدن، گندیده شده و زود رسیدن محصول می شود.

20220209_125854-780x1024

تنظیم مداوم رطوبت

در سردخانه ی میوه طلایی با بهره گیری از انواع روش های حفظ رطوبت کاهش وزن به حداقل می رسد به طوری که از هر 100 تن سیب تحویلی، حداکثر یک درصد کاهش وزن و سیب ها همچنان ترد و آبدار خواهند ماند.

ضدعفونی مستمر

جلوگیری از نفوذ آلودگی یکی از مهمترین اقدامات مستمر میوه طلایی مهاباد است به نحوی که هر هفته یک بار محیط سردخانه با کلر شستشو داده می شود وپالت های سردخانه نیز ماهی دو بار ضدعفونی می شوند تا از هر گونه آلودگی جلوگیری شود.

خدمات دهی شبانه روزی

سردخانه میوه طلایی مهاباد با درک این ضرورت که بسیاری از مواقع صادرات میوه به کشورهای همسایه و یا برخی شهرهای دور نیازمند توجه به ساعات متفاوت بارگیری دارد، شرایطی را فراهم ساخته تا به صورت شبانه روزی ارائه ی خدمات داده شود .